Skupinky biblického studia

Biblická hodina – každý čtvrtek v 18.15 v modlitebně. Otevřená skupinka, na kterou je zván opravdu každý, kdo se chce dozvědět více o tom, co je v Bibli. Zahájení blokem chval spolu s mládeží. Každý poslední čtvrtek v měsíci je místo biblické hodiny Večer modliteb a chval.

Objevujeme křesťanství – kurz  určený všem, kteří hledají odpovědi na často kladené otázky: O co doopravdy jde v křesťanství? Kdo byl Ježíš, proč přišel a má to dnes pro nás nějaký význam? Kurz je určen především lidem, kteří se chtějí nezávazně o křesťanství něco dozvědět, ale nechtějí se rovnou zapojit do konkrétního společenství církve (samozřejmě mohou, pokud chtějí). Malá skupinka (cca 6 lidí) se schází jednou za dva týdny, nyní je kurz naplněn, máte-li zájem zúčastnit se dalšího kurzu, kontaktujte nás.

Biblická skupinka pro mladé rodiny – skupinka, která se schází jednou za dva týdny u Formánků v Jirnech

Seniorky – setkávání pro dříve narozené dámy. Sdílení, modlitby a biblické studium, obvykle jednou měsíčně ve čtvrtek dopoledne v modlitebně.

Objevujeme učednictví – skupinka, která navazuje na kurz Objevujeme křesťanství, schází se jednou za dva týdny ve středu pod vedením Petra Luhana. Máte-li zájem se připojit do dalšího běhu, kontaktujte nás.

Objevujeme „Skutky“ – skupinka, která navazuje na kurz Objevujeme učednictví jednou za dva týdny v neděli podvečer v modlitebně pod vedením Jirky Kořínka. Aktuálně se věnuje studiu Skutků.

Máte-li zájem zúčastnit se setkání některé ze skupinek, kontaktujte vikáře Petra Luhana, a on Vás nasměruje podle Vašich potřeb a možností skupinek.