English camp

Přihlašování na English camp 2022 je spuštěno!

Po přečtení všech níže uvedených informací se můžete přihlašovat prostřednictvím formuláře zde. Formulář je třeba vyplnit pro každého účastníka zvlášť, včetně dětí. Pro vyplnění formuláře je třeba zvolit si preferovaný druh ubytování a zjistit podle níže uvedených tabulek velikost táborového trička.

English camp je pobyt s výukou angličtiny pro všechny generace. Čeká Vás intenzivní dopolední i odpolední výuka angličtiny s využitím biblických principů, večerní programy se svědectvím o životě lektorů, sporty, celodenní výlet, konverzovat v angličtině můžete i při obědě či kávě. Pro děti do 12 let je v době programu připraven táborový program (angličtina je také nemine), starší děti se mohou těšit na výuku angličtiny přiměřená jejich věku.

Cena campu se odvíjí od zvoleného ubytování, k ceně ubytování je třeba přidat cenu 360 Kč/denně za jídlo – cena pro děti je přiměřeně snížena. U osob starších 15 let se cena zvýší o konferenční poplatek 200 Kč/týden. Pokud si nebudete jisti, rádi Vám Vaši konkrétní cenu vypočítáme.

Velikosti triček – Dětské

Velikosti triček – dámské

Velikosti triček pánské